Kesäteatteria Turussa, Pirkanmaalla ja Kalajoella!
Viidestoista Yö, Raparperitaivas ja Badding -musikaali
Varaa nyt!
Lue lisää Osta lippu

Musiikkiteatteri – elämys jota et unohda

Suomen Musiikkiteatteri on maamme suurin musikaaleja esittävä ja kiertävä teatteri. Tarjoamme ikimuistoisia viihde- ja kulttuurielämyksiä arjen tuolla puolen, Tervetuloa viihtymään!

Tulevat esitykset
Sat 20.2.2021
14:00
Tampere

Viidestoista Yö

Huikea matka Juicen ja hänen ystäviensä maailmaan!
Lue lisää Osta lippu
Fri 26.2.2021
19:00
Tampere

Show Must Go On

Music by Queen
Lue lisää Osta lippu
Sat 27.2.2021
19:00
Kajaani

Vasara ja Nauloja

Lähde retkelle Gösta Sundqvistin ja Leevi and the Leavingsin humoristiseen maailmaan!
Lue lisää Osta lippu
Fri 26.3.2021
19:00
Hämeenlinna

Kirka, Hetki Lyö

Kirka oli täynnä karismaa ja kuin luotu tähdeksi
Lue lisää Osta lippu
Mon 31.5.2021
19:00
Musikaali katsottavissa koko kevään 2021

Kirka-musikaali Live Stream

Nauti Kirka-musikaali omalta kotisohvaltasi tai osta liput vaikka virtuaalipikkujoulujen ohjelmaksi. Esitys katsottavissa koko syksyn!
Lue lisää Osta lippu
Tue 8.6.2021
18:00
Turku

Badding -musikaali Paratiisi

Kesällä 2021 Turussa ja Kalajoella: Badding -musikaali Paratiisi!
Lue lisää Osta lippu
Sun 4.7.2021
14:00
Kalajoki

Raparperitaivas

Kesällä 2021!
Lue lisää Osta lippu
Mon 26.7.2021
18:00
Pirkkala

Suomihittikomedia -The Mopomies ja sen Sisko

Haikan Kesäteatterissa Pirkkalassa kesällä 2021: Suomihittikomedia -The Mopomies ja sen Sisko!
Lue lisää Osta lippu
Sat 13.11.2021
19:00
Klaukkala

Golden ABBA Show

ABBAn hittejä uudella energialla
Lue lisää Osta lippu
Sat 1.1.2022
12:00
Tampere

Katariina Leinon Noitasiskot romaani nyt myynnissä

Suomen Musiikkiteatterin käsikirjoittajan uusin romaani!
Lue lisää